Перейти к содержимому


Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Вставьте на форум свой любимый фильм с YouTube.com, VK.com, Video.Yandex.ru, Megogo.net и прочих сайтов прочитав простую и короткую инструкцию

- - - - -

Мертві, як я (Сезон 2, серія 1) / Мёртвые, как я / Dead Like Me (2004) HDTVRip смотреть онлайн


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 Фор Евор

Фор Евор

    Основатель синематографа :)

  • Пользователи
  • PipPipPipPipPipPip
  • 55 696 сообщений

Отправлено 07 Март 2018 - 02:36

Мертві, як я (Сезон 2, серія 1) / Мёртвые, как я / Dead Like Me (2004) HDTVRip
Альбом Мертві, як я (Сезон 2) / Мёртвые, как я / Dead Like Me (2004) HDTVRip (15 видео)

Жанр: комедія, драма, фентезі
Країна: Канада, США

Кінокомпанія / телеканал: DLM Productions, John Masius Productions, MGM Television
Режисер: Девід Гроссман, Джеймс Уітмор мол., Пітер Лоер
Актори/ролі озвучують: Елен Муф, Менді Петінкін, Жасмін Гай, Каллум Блу, Лора Харріс

Сюжет:
Головній героїні Джорж 18 років і вона живе звичайним підлітковим життям. Та одного разу, коли дівчина прогулювалась вулицею, їй на голову впало туалетне сидіння з орбітальної станції "Мир". Через кілька секунд, вона почула від якогось незнайомця: "Гей! Мертва дівчинко!". Джордж розуміє, що ніякого сяйва, тунелю, янголів для неї не буде після смерті. Вона стає справжнісіньким жнецем, і забирати душі померлих - її основний обов"язок.


Тривалість: 1 серія: 47 хвилин (цілком серій: 15)
Перелік серій
Dead Like Me. Season 2, Episode 1. Send in the Clown
Dead Like Me. Season 2, Episode 2. The Ledger
Dead Like Me. Season 2, Episode 3. Ghost Story
Dead Like Me. Season 2, Episode 4. The Shallow End
Dead Like Me. Season 2, Episode 5. Hurry
Dead Like Me. Season 2, Episode 6. In Escrow
Dead Like Me. Season 2, Episode 7. Rites of Passage
Dead Like Me. Season 2, Episode 8. The Escape Artist
Dead Like Me. Season 2, Episode 9. Be Still My Heart
Dead Like Me. Season 2, Episode 10. Death Defying
Dead Like Me. Season 2, Episode 11. Ashes to Ashes
Dead Like Me. Season 2, Episode 12. Forget Me Not
Dead Like Me. Season 2, Episode 13. Last Call
Dead Like Me. Season 2, Episode 14. Always
Dead Like Me. Season 2, Episode 15. Haunted
Якість: HDTVRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720 х 400
бітрейт: 1400 кб/с

Аудіо:
мова: українська (запис з телеканалу K1)
переклад: двоголосий закадровий
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 192 кб/с







Похожие темы на Мертві, як я (Сезон 2, серія 1) / Мёртвые, как я / Dead Like Me (2004) HDTVRip смотреть онлайн





Смотреть онлайн Мертві, як я (Сезон 2, серія 1) / Мёртвые, как я / Dead Like Me (2004) HDTVRip бесплатно без СМС и регистрации в хорошем качестве.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных


Форум фильмов онлайн "KinoFilmec.Ru" позволяет смотреть фильм Мертві, як я (Сезон 2, серія 1) / Мёртвые, как я / Dead Like Me (2004) HDTVRip онлайн в хорошем качестве и сразу же обсуждать его суть и то как он сделан. Все фильмы и сериалы размещены на сторонних источниках! Смотреть кино и фильмы в хорошем качестве без регистрации и смс онлайн. Хотите смотреть онлайн Мертві, як я (Сезон 2, серія 1) / Мёртвые, как я / Dead Like Me (2004) HDTVRip в интернете? Портал онлайн видео KinoFilmec.Ru - приколы, телепередачи, фильмы и сериалы только для вас!



Здравствуйте, гость

( Вход | Регистрация )


Яндекс.Метрика